همانطور که می‌دانید مبلمان بعد از چند سال که از آن‌ها استفاده می‌کنید دیگر ظاهر زیبایی نخواهند داشت و فرسوده می‌شوند به طوری که یا کلاف آن‌ها فرسوده و خراب می‌شود یا روکش آن‌ها پاره و خراشیدگی‌هایی بر روی آن‌ها ایجاد می‌شود. مطمئنا هیچ یک از خانم‌های خانه‌دار تمایلی به نگه‌داشتن چنین مبلی در خانه خود ندارند اما لازم نیست شتاب‌زده تصمیم بگیرید و به سراغ خرید مبلمان نو بروید چراکه راهکار دیگری هم وجود دارد که موجب نو شدن مبلمان قدیمی شما می‌شود. به گونه‌ای که شما می‌توانید مبلمان خود را برای تعمیرات به دست ما و همکاران ما که تعمیر مبل انجام می دهند، بسپارید تا با انجام عملیاتی مانند رویه‌کوبی، تعویض فنر، تعویض پارچه، سمباده‌کشی و رنگ‌آمیزی، مبل شما را مانند روز اولش نو کند. البته شخص تعمیرکار مبل قبل از اینکه این عملیات را بر روی مبلمان شما انجام دهد از اینکه مبلمان شما قابل تعمیر است یا خیر؟ یا اینکه به رویه‌کوبی، تعویض پارچه و رنگ‌آمیزی نیاز دارد یا خیر؟ اطمینان حاصل می‌کند. بنابراین به جای اینکه با خرید مبلمان نو جیبتان را خالی کنید بهتر است هزینه کمتری را برای تعمیر مبل خود پرداخت کنید تا دقیقا مانند روز اولش شود. اگر به دنبال تعمیرکار مبل در اصفهان هستید با مبل خواجویی همراه باشید. همچنین ما در ادامه شما را با هر آنچه که لازم است درمورد تعمیر مبل بدانید آشنا خواهیم کرد بنابراین ادامه این مطلب را از دست ندهید.

هزینه تعمیر مبل چه قدر است؟

درواقع تعمیر مبل همان کاری را انجام می‌دهد که خرید یک دست مبل نو برای شما انجام می‌دهد. به گونه‌ای که وقتی یک دست مبل خریداری می‌کنید کاملا نو و جدید است، دقیقا زمانی که مبلمان قدیمی خود را نیز تعمیر می‌کنید با یک دست مبل کاملا نو روبه‌‌رو خواهید شد. اما این دو روش برای داشتن یک دست مبل نو با یکدیگر متمایز است چراکه برای خرید مبل مجبورید هزینه گزافی پرداخت کنید اما برای تعمیر مبل نیازی نیست که هزینه زیادی را متقبل شوید. بنابراین زمانی که با تعمیر مبلمان قدیمی خود و پرداخت هزینه کمتر می‌توانید آن‌ها را کاملا نو کنید، چرا باید پول بیشتری خرج کنید و یک دست مبل نو بخرید؟ بنابراین تعمیر مبل گزینه بسیار مقرون‌ به صرفه‌ای است.

اکنون که متوجه شدید تعمیر مبل نسبت به خرید مبل چه قدر به سود شماست، اولین سوالی که به ذهنتان می‌رسد این است که قیمت تعمیر مبل چه قدر است؟ قیمت تعمیر مبل به موارد متعددی بستگی دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

هزینه پارچه مبل

زمانی که تصمیم می‌گیرید مبلمان خود را تعمیر کنید نباید الکی برای خودتان خرج بتراشید. برای مثال اگر پارچه روی مبل شما قدیمی یا پاره نشده است نیازی به تعویض آن نیست. اما اگر پاره، پوسیده یا قدیمی شده است می‌توانید از تعمیرکار مبل بخواهید آن را تعویض کند. البته برخی از تعمیرکاران مبل خرید پارچه مبل را برعهده خود شما می‌گذارند و برخی دیگر آلبوم پارچه‌های مبل را به شما نشان می‌دهند و از شما می‌خواهند که طرح مدنظرتان را انتخاب کنید تا خودشان بهترین نوع پارچه مبل را تهیه کنند.

هزینه ایاب و ذهاب

برخی از تعمیرکاران مبل در ابتدا هزینه ایاب و ذهاب را از خود شما دریافت می‌کنند اما برخی دیگر هزینه‌ ایاب و ذهاب را خودشان برعهده می‌گیرند. اکثر شرکت‌های مطرح در زمینه تعمیر مبل هزینه ایاب و ذهاب مبل را به صورت رایگان برای مشتریان خود در نظر می‌گیرند.

هزینه رنگ‌آمیزی

درصورتی که در بدنه مبل شما شکستگی یا خراشیدگی به وجود آمده باشد ابتدا ترمیم شده و سپس رنگ‌آمیزی می‌شود. گزینه رنگ‌آمیزی مبل مانند تعویض پارچه مبل درصورتی که هیچ خراشیدگی و شکستگی در بدنه آن ایجاد نشده باشد، ولخرجی به حساب می‌آید. بنابراین تنها درصورتی که خراشیدگی یا شکستگی در بدنه مبل شما ایجاد شده است از شخص تعمیرکار مبل بخواهید که آن را رنگ‌آمیزی کند.

هزینه رویه‌کوبی

به تمامی اقداماتی که شخص تعمیرکار مبل برای تعمیر کلاف مبل انجام می‌دهد رویه‌کوبی می‌گویند درواقع کلاف مبل مهم‌ترین جزو مبلمان است که سریع‌تر از سایر اجزای آن دچار فرسودگی و خرابی می‌شود. از این‌رو پس از گذشت مدت زمانی به تعمیرات نیاز دارد البته شخص تعمیرکار مبل قبل از اینکه پروسه تعمیرات کلاف مبل را آغاز کند ابتدا از اینکه کلاف مبل دچار آسیب‌دیدگی شده است یا نه اطمینان حاصل می‌کند و سپس دست به کار می‌شود. لازم است بدانید که رویه‌کوبی حساس‌ترین قسمت تعمیر مبل است که باید با دقت کافی انجام شود درواقع در پروسه رویه‌کوبی فرق بین یک تعمیرکار حرفه‌ای و ماهر با یک تعمیرکار ناوارد مشخص می‌شود چراکه اگر تعمیرکار نتواند این پروسه را به بهترین شکل ممکن انجام دهد پس از گذشت مدت زمان کوتاهی مجددا کلاف مبل دچار آسیب‌دیدگی می‌شود اما این بار دیگر قابل تعمیر نخواهد بود و دیگر نمی‌توانید از مبلمان خود استفاده کنید. بنابراین باید سعی کنید مبلمان خود را برای تعمیر به یک تیم متخصص بسپارید. ما به شما تیم متخصص Sofarepairs را معرفی می‌کنیم که سابقه و تجربه طولانی‌مدتی در زمینه تولید، تعمیر و ترمیم مبلمان به ویژه مبلمان استیل دارد. درضمن هزینه رویه‌کوبی از سایر پروسه‌های تعمیر مبل بیشتر است.

هزینه تعویض کلاف مبل

گاهی‌اوقات شخص تعمیرکار مبل متوجه می‌شود که کلاف مبلمان شما آنقدر دچار آسیب‌دیدگی شده است که دیگر قابل تعمیر نیست بنابراین تصمیم می‌گیرد که آن را کاملا تعویض کند و هزینه تعویض کلاف را به صورت جداگانه از شما دریافت می‌کند.

 

هزینه تعمیر مبل چه قدر است؟

خدمات ترمیم و تعمیر انواع مبلمان در اصفهان با بالاترین کیفیت را به تعمیر مبل خواجویی بسپارید. تعمیر مبل خواجویی، متشکل از کارشناسان و استادکاران متخصص در زمینه تولید انواع مبلمان به ویژه مبلمان استیل و تعمیر و ترمیم مبلمان با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و ابزارآلات، یک دهه سابقه کار دارد. برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه از شماره تماس 33769457_031 استفاده کنید.

جدیدترین مطالب
تعمیر مبل در اصفهان
استفاده از مبلمان شیک و مناسب می تواند حس و حال خانه را عوض کرده و رنگ و رویی تازه به فضای خانه بدهد. ولی... ادامه مطلب
تعمیر مبل در اصفهان
انواع فوم و اسفنج
دوشنبه, 08 بهمن 1397
انواع فوم و اسفنج در ادامه مقاله تعمیر مبل خواجویی پیش به بررسی انواع فوم و اسفنج به کار رفته شده در مبلمان می پردازد. همان طور که می دانید هنگام مراجعه... ادامه مطلب
تعمیر مبل در اصفهان
تعمیر مبلمان
دوشنبه, 08 بهمن 1397
قبل از تصمیم برای تعمیر مبل و بررسی روند تعمیر مبل، یادتان باشد هر مبلی ارزش تعمیر ندارد. اگر به تعمیر... ادامه مطلب
تعمیر مبل در اصفهان
در حقیقت تعمیر مبل عبارت است از برداشتن قسمت از مبلمان که فرسوده شده یا آسیب دیده و جایگزینی آن با یک قسمت سالم یا تعمیر و بازگرداندن... ادامه مطلب
تعمیر مبل در اصفهان
همانطور که می‌دانید مبلمان بعد از چند سال که از آن‌ها استفاده می‌کنید دیگر ظاهر زیبایی نخواهند... ادامه مطلب

آدرس

 آدرس: درچه،خیابان شریعتی،نبش کوچه 8

 تلفن کارگاه:33769457_031